AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, TBMM’nin çalışmalarına 1 hafta ara vermesiyle Manisa’da yoğun mesai yapıyor.

Akhisar

Programlarına ilk olarak Akhisar’da start veren Aydemir’in ilk durağı Eğitim-Bir-Sen Akhisar Temsilciliği oldu. Sendikanın yeni Başkanı Said Akdağ ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileten Aydemir’e İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erdem, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Füzün ve Teşkilat Mensupları eşlik etti.
Aydemir’in Akhisar Programı kapsamında sonraki durağı Vergi Dairesi oldu. Akhisar Vergi Dairesi Müdürlüğü görevine yakın zamanda atanan Uğur Taşdemir’e görevinde muvaffakiyetler dileyen Aydemir sonrasında Kırkağaç’a geçti.

Kırkağaç

Kırkağaç İlçe Programı kapsamında ilk olarak Belediyeyi ziyaret eden Aydemir, Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, İlçe Kaymakamı Murat Büyükköse ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Güngör ile birlikte depremde hasar gördüğü için yenisi yapılmakta olan Belediye Hizmet Binasının inşaatında incelemelerde bulundu. 


Kırkağaç KYK Öğrenci Yurdu

Aydemir, sonrasında beraberindeki ekip ile birlikte Kırkağaç KYK Öğrenci Yurdunu ziyaret etti. Yurtta kalan üniversiteli öğrencilerle buluşan Aydemir, öğrencilerin sofralarına misafir oldu, onlarla çay içti. Samimi bir ortamda geçen buluşmada öğrenciler Aydemir’e taleplerini ve beklentilerini aktardı. Öğrencilerin talepleriyle yakından ilgilenen Aydemir, AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere çok önem verdiğini ifade ederek, gençlerin gerek öğrencilik hayatlarında, gerekse iş hayatlarında her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Kırkağaç ziyaretleri sonrası tekrar Akhisar’a dönen Aydemir, AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katılarak, teşkilatın çalışmalarını yakından takip etti.

Manisa Merkez

AK Parti Manisa İl Başkanlığı tarafından organize edilen; AK Parti Manisa Milletvekilleri, İl Teşkilatı ve Merkez İlçe Belediye Başkanlarının Manisa’da görev yapan Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Programına katılan Aydemir, burada yapılan basın açıklamaları sonrasında İş İnsanları Adnan Kaçire ve Serdar Yazan’a taziye ziyaretleri gerçekleştirdi.

Taziye ziyaretleri sonrası Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i ziyaret eden Aydemir, akabinde Milletvekili Mehmet Ali Özkan ve beraberindeki heyet ile birlikte Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Manisa TSO Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Yılmaz’a hayırlı olsun dileklerini ileten Aydemir, bu ziyaretiyle birlikte Manisa programını tamamladı.

Hafta boyunca Manisa’daki mesaisini sürdüreceğini belirten Aydemir’in mesajı netti:  ‘Durmak Yok, Yola Devam!’