AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir Soma ve Gördes ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Soma’da Çarşamba günleri kurulan semt pazarını ziyaret eden Aydemir, Pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti, sorunları ve talepleri dinledi. Sonrasında Soma çarşı esnafını da ziyaret eden Aydemir, çarşı esnafı ve vatandaşlarla da oturup hasbihal etti.

Gördes Havuzlu Çarşı’da da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Aydemir; ‘Pandemi nedeniyle 2 yıldan beri milletimizle çok fazla bir araya gelememiştik, bu sene TBMM’nin de kapalı olduğu bu dönemde vatandaşlarımızla daha fazla bir araya gelebildiğimiz için kucaklaşabildiğimiz için mutluyuz’ dedi.

Aydemir’den Hastane Ziyaretleri

Soma’da Devlet Hastanesi ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini de ziyaret eden Aydemir, hastanelerdeki hizmetler ve yaşanan sorunlar hakkında bilgi aldı. Tedavi gören hastaları da ziyaret eden Aydemir hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Aşure İkramı

Muharrem Ayı olması hasebiyle AK Parti Soma Kadın Kollarının düzenlediği aşure hayrına katılan Aydemir, Milletvekili Mehmet Ali Özkan ve partililerle birlikte vatandaşlara aşure ikram etti.

Oda Ziyaretleri

Sektörlere dair sorunları ve talepleri dinlemek üzere oda ziyaretlerinde bulunan Aydemir, Soma’da Nakliyeciler Odasını, Şoförler Odasını, Ticaret Odasını ile Esnaf ve Sanatkarlar Odalarını ziyaret etti. Aydemir, Gördes’te de Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyaretinde bulundu.

Birlik ve Beraberlik Mesajı

Soma’da kanaat önderleriyle ve partide daha önce görev almış kişilerle de bir araya gelen Aydemir, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Soma Şubesi’ni ziyaret etti. Aydemir’in bu ziyaretlerinde birlik ve beraberlik mesajları öne çıktı.

Milletimizle Birlikte Yol Yürümeye Devam Edeceğiz!

Saadet Partisi'nde yeni başkan İ. Hakkı Kuzum oldu Saadet Partisi'nde yeni başkan İ. Hakkı Kuzum oldu

Soma ve Gördes ziyaretlerinde toplumun birçok kesiminden insanla bir araya gelen Aydemir, ‘AK Parti olarak bugüne kadar hep milletimizle yol yürüdük, bundan sonra da milletimizle birlikte yol yürümeye devam edeceğiz!’ dedi.

Yatırımları Yerinde İnceledi

Gördes İlçe ziyareti kapsamında Parti Teşkilatıyla bir araya gelen Aydemir, Belediyeyi ziyaret etti, sonrasında Millet Bahçesi ile Kur’an Kursu ve Uygulama Camii projelerini yerinde inceledi.

Durmak Yok Yola Devam!

İlçe ve mahalle ziyaretlerinin devam edeceğini ifade eden Aydemir, ‘Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde milletimize hizmet yolunda hep birlikte gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz!’ dedi.

Milletvekili Uğur Aydemir’e ziyaretlerinde, İl Başkan Yardımcıları Mustafa Özcan ve Ahmet Erdoğdu, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Soma İlçe Başkanı Erol Saygılı, Gördes İlçe Başkanı Rıza Dilcan ile partililer eşlik etti.