AK Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün ve yönetim kurulu üyeleri sabah kahvaltısından Akhisarlı yerel ve ulusal basın mensupları ile kahvaltıda buluştu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan AK Parti İlçe Başkanı Fatih Füzün, “Doğru bilgiyi, kamuoyuna ulaştırmak için tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışı ile mesleğini yapan özveri ile çalışan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ederim. Akhisar’da çok güzel bir habercilik anlayışı ile bizleri bilgilendiren her konuda doğruyu yanlışı açık bir şekilde paylaştığınız için teşekkür eder gününüzü kutlarız” dedi.

2022 yılı ile ilgili çalışmalar hakkında da bilgi veren Füzün, Akhisar’da Milli Eğitim, İlçe Tarım, İlçe Orman ve Sosyal Yardımlaşma ile ilgili Akhisar’da yapılan işlerle ilgili bilgilendirme yaptı. Daha önce Spor Bakanlığı tarafından Akhisar’a yapılması planlanan projelerin de ihalesinin 28 Ocak’ta yapılacağını müjdesini veren Füzün, Akhisar Dereköy İlkokulu, Akhisar Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Okulu, Akhisar Atatürk Ortaokulu, Akhisar Cumhuriyet MTAL ve Akhisar Anadolu Lisesi için yapılacak yeni binaların projelerini paylaştı.