AK Parti Akhisar Aday Tanıtım Toplantısı, AK Parti Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’nun katılımıyla Akhisar Park İçi Sinema Salonu’nda yapıldı.

Yenişehirlioğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, seçime 57 gün kaldığını belirterek, seçimle ilgili yoğun ve titiz bir çalışma sürdürdüklerini kaydetti.

Biz kavga insanı olmadık, muhabbet insanı olduk. Şiarımız hizmettir, AKK Parti 21 yıldır iktidarda, başarısız olsak millet bu yetkiyi vermezdi, biz milletin kendisiyiz. Bu memlekete sevdalıyız. Oy veren vermeyen herkese hizmet edeceğiz. İnsanların bizim gibi düşünmesini beklemiyoruz. Akhisar’da iki tane büyük yatırımı başlattık. 450 yataklı Devlet Hastanesi projesi ve Medar Mahallesi’ne doğalgaz projesi yatırım planına alındı.

Akhisar’da çok değerli ve başarılı bir arkadaşımız Ömer İşçi belediye başkan adayı oldu. Kendisi deneyimli ve tecrübeli bir arkadaşımız. Biz Ankara’da o da burada birlik ve beraberlik içinde hizmet edeceğiz.” Dedi.

AK Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı konuşmasında projelerini anlatarak sürdürecekleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, yürüttükleri seçim çalışmalarını anlattı.

Konuşmaların ardından programa katılan konuklara pilav ayran ikram edildi.