AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı Cumhurbaşkanlığı 2.tur seçim çalışmaları kapsamında Çobanhasan, Selvili ve Tütenli Mahallelerini ziyaret etti.

AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer ve yönetim kurulu üyeleri ile gençlik ve kadın kolları başkanı ve yönetim kurulu üyeleri sırasıyla, Çobanhasan, Selvili ve Tütenli Mahallelerinde Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi. Bu üç mahallede de büyük destek gördüklerini ifade eden AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer, 4 milletvekili AK Parti ve 1 Milletvekili MHP’nin çıkardığını dikkat çekerek bu ikinci tur da en büyük adayın yine Cumhur ittifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu işaret etti.

 28 Mayıs’ta ki 2. tur seçimlerinde Cumhur ittifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan için daha fazla gayretle, maksimum oranda destek taleplerimizi ilettiklerini ifade eden AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer, “Yine AK Parti ve Cumhur İttifakı kazandı. Şimdi az bir işimiz kaldı. Yine hep birlikte omuz omuza 28 Mayıs'ta tarihi bir rekorla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı seçtirmek bizim boynumuzun borcu. Bu motivasyon ve bu gidişle yarın değil hemen şimdi çalışmaya devam ediyoruz” dedi.