Ak Parti ilçe Başkanı Fatih Füzün, 8 Mart Dünya  Emekçi kadınlar günü dolayısıyla Depremde yaralanan, evlerini kaybeden kadınlarla bir araya geldi. 

Birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde tek vücut olarak hareket eden Ak Parti Akhisar ilçe teşkilat Başkan Fatih Füzün, Ak Parti Akhisar ilçe yönetim kurulu üyeleri Kadın kolları ve Gençlik Kolları ile birlikte depremzede kadınlar için düzenlenen programda depremzede hanımefendiler ile tek tel ilgilenerek sorunlarını dinlediler Akhisar Tütün otelde gerçekleşen programda Ak Parti il Kadın kolları Başkanı Aynil Yavaş ve yönetimi de Hazır bulundu. 

Programda konuşan Başkan Füzün, 6 Şubat günü meydana gelen yüzyılın felaketi sadece 11’i de değil tüm Türkiye’yi derinden yaralamıştır. Deprem gününden beri devletimiz ve milletimiz birlik ve beraberlik içerisinde depremzedeler için seferber olmuşlardır biz ensar ve muhacir kültüründen gelen insanlarız şehrimize gelip bize misafir olan bize ensar olmayan şerefini yaşatan değerli muhacir kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum onların dertleri bizim dertlerimiz onların sevinçleri bizim sevinçlerimizdir. Teşkilatımız ve tüm Akhisar el ele vererek depremzede kardeşlerimizi bağrımıza bastık. Bugünden sonra da hangi konuda ihtiyaçları var ise biz sonuna kadar yanlarındayız. 

Bugün emekçi kadınlar gününü kutlarken tekrar hatırlatmak isterim ki kadınlar insandır. Biz insanoğluyuz analarımız bacılarımız eşlerimiz sevgililerimiz olan kadınlar iyi ki varlar Ak Parti olarak her daim kadının yanında, kadın tarafında olan bir politika sergilediğimizi bir kez daha hatırlatmak isterim. Kendinizi hiç yalnız hissetmeyin hiç kimse yoksa biz varız. Dedi. Programa katılan hanımefendiler ve beyefendiler ak Parti Akhisar Teşkilatı başkanı Fatih Füzün ve yönetimine teşekkürlerini sundular düşünülmek önemli hissettirmek çok değerli teşekkür ederiz dediler.