Adles Bay-Bayan Güzellik Merkezi, Akhisar'ın İnönü Mahallesi'nde, 153 Sokak numara 39/A adresinde, TSM Karagöz ekibi ve Alice Organizasyon ve Caetring işbirliğiyle düzenlenen bir etkinlikle hizmete girdi. Açılış töreninde Akhisar Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, AK Parti Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, CHP İlçe Başkanı Hayriye Hacet, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Durmuş Özçelik, Manisalılar Dernek Başkanı Yunus Emre Şahin ve işletme sahibi Selda Bali bir araya geldi.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Besim Dutlulu, "Akhisar’ımızda çok güzel yerler açıyoruz. Allah içinize sindirsin. Burada AK Parti Belediye Başkan adayı Ömer İşçi ile bu açılışı yapmaktan çok keyif alıyoruz. Akhisar’ımıza değer katacak, güzel işler yapacak. Özellikle kadınlarımıza güzel hizmetler edecek. Allah içinize sindirsin. Akhisar’ımıza kendileri için hayırlısı olsun" dedi.

Adles Bay-Bayan Güzellik Merkezi'nin işletme sahibi Selda Bali ise şunları söyledi: "Günümüzde güzellik ve bakım sektörü hızla gelişmekte ve büyüyen bir talep ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu talebe güvenilir cevap verme konusunda sektörümüzün yaşadığı sıkıntıları aşmak ve mutlu müşteriler yaratmak en büyük arzumuzdur. Estetisyen ve birbirinden yetenekli uzman personellerimiz, kaliteli ürünlerimiz, samimi ortamımız, hızlı ve güler yüzlü hizmetimizle, kendinize ayırdığınız değerli zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çalışıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı Adles Bay-Bayan Güzellik Merkezi'ne davet ediyoruz."