Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) başkan adayı Abdurrahman Yılmaz, seçimlere kısa bir süre kala “Akhisar için omuz omuza” sloganı ile yapacağı projeler ve hizmetler ile ilgili bir video yayınladı.

Yılmaz yaptığı açıklamalarda; “Şehrimize yürekten bağlıyız sloganı ile çıktığımız bu yolda, yıllarca Akhisar Ticaret ve Sanayi Odamızın hizmet eksikliğinden ve yeterince esnafın yanında olmadığından muzdarip olan üyelerin, sesi olmaya sorun çözen, proje üreten yenilenmiş, hantal yapısından kurtulmuş, genç, dinamik ve vizyon sahibi genç meclis üyesi adaylarımızla, üyelerimizin her daim yanında olmaya geliyoruz.

PROJE VE İŞLERLE KARŞINIZDA OLACAĞIZ

15 Ekim Cumartesi günü yapılacak olan ATSO seçiminde güçlenerek çıkacağımız, yapıcı ve çözüm odaklı, proje ve işlerle karşınızda olacağımız bir Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası garantisini şimdiden veriyoruz. 

YARIM KALAN İŞLERİ TAMAMLAYACAĞIZ

Hiçbir siyasi ve ideolojik yapılanmanın içerisinde olmayan, bağımsız bir yenilik hareketiyiz diyoruz. Oda yönetimine geldiğimizde ‘biz bunları yaparız’ ‘yarım kalan işleri tamamlarız’ taahhütleri ile yola çıktık. Üyelerimizin oylarına ve gönüllerine talip olduk. 

GÜÇLÜ ATSO İLE AKHİSAR KALKINACAK

TOBB ve devletin yürütme organlarıyla işbirliği ve diyalog halinde, Akhisar’ımızın sorunlarını en üst mercilere taşıyacağız. Sektörel bazda her üyemizin sıkıntısını geliştirdiğimiz güzel diyaloglar sayesinde en üst mercilerde çözmeye çalışacağız. 

HERŞEY GÜÇLÜ AKHİSAR İÇİN

Önceki ATSO yönetiminden tamamlanamayan projeleri ve yarım kalan vaatleri hayata geçireceğiz. 
-    Merkez Çarşı projesini en kısa zamanda bitirip, çarşımıza canlılık kazandıracağız. 
-    Bacasız ekonomi sayılan, şehrimize katkısı büyük olacak üniversite kampüsümüzün tamamlanmasına katkı sağlayacağız.
-    Büyük şehirlere bağlantı noktasında yer alan şehrimize alt yapısı hazır olan Akhisar havaalanını kazandıracağız.
-    Şehrimizde en büyük sıkıntılardan birisi olan ara eleman sorununu çözecek olan OSB Meslek Lisesi projesini hayata geçirerek istihdam sorununu çözeceğiz.

ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ ESAS OLACAKTIR

ATSO’nun bütçesini gereksiz harcamalara açmayacağız. Üyelerinin her kuruşunu en iyi şekilde üyeleri yararına değerlendireceğiz.” Dedi.