5 buçuk sezon Akhisarspor’da  Atilla Özcan ile birlikte görev yapan İlker Yanar yuvaya döndü. Bir yıllık sözleşme imzalayan İlker Yanar  ve ekibi taraftarların coşkun tezahüratları ile bir araya geldi. Taraftarların yoğun tezahüratları karşısında duygulanan İlker Yanar Tekrar başarılı günlere dönmek için  çaba sarf edeceğiz. Görev yaptığımız günlerde iki kez şampiyon olmuştuk.” Dedi. 

Kulüp Bakanı Özay Alkan ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu İlker Yanar ile bir yıllık sözleşme imza töreninde başkan Alkan ve Teknik Direktör İlker Yanar  basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

15’i profesyonel, 8’i amatör  23 kişilik kadrosundaki oyuncalar ile federasyonun 3. Lig programını açıklanması tarihinden önce 8 haftalık  bir çalışma programı uygulayacaklarını belirten  Teknik Direktör İlker Yanar, “Başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte devamlı istişare içinde olarak lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Akhisarspor büyük başarılar elde etmiş bir kulüptür. Tekrar eski başarılı günlere adım adım  çıktığını alacağımız neticelerle göstermek için ben ve ekibim tüm gücümüzü harcayacağız.” Dedi.

Başkan  Özay Alkan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte taraftarların toplandığı antrenman sahasına gelen  İlker Yanar  yapılan tezahüratlar karşısında duygulanarak, “Yönetimler, bizler, futbolcular değişebilir fakat siz taraftarlar her zaman takımınızın  arkasındasınız. Bu sevgi ve coşku devam ettiği müddetçe hep birlikte mutlu günlere ulaşmak için sizleri alkışlıyor ve her birinizi kucaklıyorum. İyi ki varsınız.” Dedi.