Akhisar’da 1991 yılından bu yana sektörün içinde bulunan Semih ve Melih Metin kardeşler kendi fotoğraf stüdyoları olan Toprak Fotoğrafçılık’ı hizmete açtı.

Sektördeki deneyimlerini ve tecrübelerini birleştiren iki kardeş Semih ve Melih Metin kardeşler Kethüda Mahallesi 43 Sokak (Yemen Kahvesi çaprazı) açtıkları Toprak Fotoğrafçılık Stüdyosu ile müşterilerine profesyonel olarak fotoğraf ve video çekim hizmeti sağlıyor. 

Konu ile ilgili bilgiler veren Semih Metin; “Toprak Fotoğrafçılık olarak özel günlerinizde, kamera fotoğraf, drone düğün hikayesi, dış çekim, stüdyo çekim, yeni doğan bebek çekimleri, yeni kimlik biyometrik, 10 dakikada vesikalık ve biyometrik çekim hizmetleri veriyoruz. Sektörde yeni değiliz. İki kardeş olarak 1991 yılından bu yana fotoğrafçılık sektöründe çalışıyoruz. Artık kendi stüdyomuzda müşterilerimize bu tecrübelerimizle hizmet vereceğiz” dedi.

DOĞA KIR DÜĞÜN SALONLARI İRTİBAT NOKTASI

Ayrıca kır düğün salonu hizmeti de verdiklerini ifade eden Semih Metin; “Gördes-Sındırgı yolu üzerinde bulunan Doğa Kır Düğün Salonlarımız ile de müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Düğün, nişan, sünnet ve özel günlerinizde ekip olarak hizmetinizdeyiz” dedi.