Dünya Çiftçiler Gününde İlçe Tarım'ı Ziyaret Ettiler

Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı ve Akhisar Denizbank Şubesi Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Akif Şenyürek’i ziyaret ettiler ve çiçek verdiler.

Dünya Çiftçiler Gününde İlçe Tarım'ı Ziyaret Ettiler

 

Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı ve Akhisar Denizbank Şubesi Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü  Mehmet Akif Şenyürek’i ziyaret ettiler ve çiçek verdiler.


Akhisar MHP ilçe başkanı Ali Çavdar  yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaptığı ziyarette Akhisar İlçe Müdürlüğü nezdinde tüm çiftçilerin gününü kutlarken, İlçe Müdürü  Mehmet Akif Şenyürek ziyaretten çok memnun kaldığını belirterek, ilçenin gündemdeki tarımsal faaliyetleri çerçevesinde bilgi verdi. “ Biz Akhisar çiftçisinden ve Müdürlüğümüz ile olan iletişiminden fazlasıyla memnunuz. Ben de sizlerin nezdinde tüm Akhisarlı çiftçilerimizin gününü kutluyorum.” dedi.


Daha sonra Denizbank Akhisar Şube Müdürü Ahmet Karaman ve Müşteri Temsilcisi Mustafa Kemal Taytan İlçe Müdürü Şenyürek’i ziyaret ederek Dünya Çiftçiler Gününü kutladılar. İlçe Müdürü  Mehmet Akif Şenyürek "Denizbank tarım ve çiftçi denildiğinde bizi hep hatırlıyor. Ziyaretiniz nedeniyle çok memnun oldum. Denizbank Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan ve Tarım ve Kobi Satış Müdürü Asuman Köseoğlu hanımefendiden de biraz önce bir kutlama tebriği aldım. Tüm Denizbank ailesine teşekkür ederim. “dedi. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber