Başkan Salih Hızlı, Kadınlar Gününü Kutladı

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Sanat Atölyesine Katılan Bayanların Kadınlar Gününü Kutladı

Başkan Salih Hızlı, Kadınlar Gününü Kutladı

Akhisar Belediyesi Sanat Atölyesine katılan bayanların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan Başkan Salih Hızlı; sanat atölyesinin belediyenin yaptığı en iyi ve en sevdiği faaliyetlerden bir tanesi olduğunu belirtti.


Bayan kursiyerleri sanat atölyesinde ziyaret eden Hızlı yaptığı açıklamada “yaptığımız faaliyetler içerisinde en çok sevdiğimiz faaliyetlerden bir tanesi de sanat atölyesidir. Genellikle devlet kurumları, kamuya ait kurumlar biraz uzaktan baktığımız kurumlardır. Bilirsiniz ki devlet kurumları biraz bize çatık kaşlı gelir, ciddi bir yapısı ve algısı vardır. Belediye kurumu içerisinde farklı zamanlarda, insanlarımızın farklı rutin işleri dışında böyle bir sanatsal faaliyeti gerçekleştirmek için burada yer almaları bizleri çok mutlu ediyor. Çocuklarımızın ve gençlerimizin buraya gelip sanat eğitimi almaları bizim için çok önemlidir. Belediyemizin sanat atölyesini çok önemsiyoruz.


Hep istediğimiz bir konu vardı aslında belediye ile ilgili, Akhisarlılar belediyesine sahip çıksınlar, burada bu kurumlar hepimizin yaşatması gereken kurumlardır. Sizler de burada gelip hem belediyenize sahip çıkıyor hem de sanatsal faaliyetler de bulunuyorsunuz. Bu da hep birlikte bu kurum içerisinde yaşayan bir mekanizmaya dönüştü. Bu açıdan çok mutluyuz, özellikle bayanlarımızın yoğunlukta gelmesi bizleri ayrıca mutlu ediyor.


Takdir edersiniz ki bayanların sosyal hayatı biraz daha kısıtlı, dolayısıyla böyle bir ortamda onların sosyal hayatına biraz açılım sağlamak bizleri ayrıca mutlu ediyor. Sizler de bu tür faaliyetlerde bulunuyorsunuz, bu da çok sevindirici ve Akhisar için umut vericidir” dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber