Akhisarlı Çiftçiler Tarım Fuarında Buluştu

Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda 20–23 Eylül tarihleri arasında düzenlenen 8. Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık

Akhisarlı Çiftçiler Tarım Fuarında Buluştu

Haber Merkezi

 

Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda 20–23 Eylül tarihleri arasında düzenlenen 8. Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı ile 4. Uluslararası Hayvancılık Teknolojileri ve Süt Endüstrisi Fuarı  sona erdi.


Tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri, sera teknolojileri, su ve sulama teknolojileri, gübreler, zirai ilaçlar, zirai ilaçlama makinaları, tohum, fide, fidan ve bahçecilik, ekolojik tarım, çiftçilik ve seralara yönelik diğer ekipmanlar ve hizmetler, agro bilişim, canlı hayvan yetiştiriciliği, hayvansal üretim makineleri ve tavukçuluk konularında üretim, pazarlama ve danışmanlık hizmeti veren çok sayıda firmanın yanında sektördeki özel ve resmi çok sayıda kurum ve kuruluş da fuarda yer aldı.


Fuarın açılış gününde Akhisar’lı tanıdık simalar objektiflere takıldı. Zeytinliova, Sarıçalı ve Mecidiye’li üreticiler, tarım merkezlerinde görevli ziraat mühendisleri ile birlikte oradaydılar. Fuarın açılışına katıldılar. Standları gezdiler. Bilgi alışverişinde bulundular.


 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber