Akhisar Ziraat Odası 850 Çiftçisiyle İzmir Fuarında

Manisa Ziraat Odaları ve Akhisar Ziraat Odası, bu yıl 12. düzenlenen Uluslararası Tarım, Sera ve Hayvancılık İzmir Fuarına katıldı.

Akhisar Ziraat Odası 850 Çiftçisiyle İzmir Fuarında

Manisa Ziraat Odaları ve Akhisar Ziraat Odası, bu yıl 12. düzenlenen Uluslararası Tarım, Sera ve Hayvancılık İzmir Fuarına katıldı.

Tarım, Sera ve Hayvancılık sektörünün dev isimlerini buluşturan Agroexpo Eurasia-Uluslararası Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, Türkiye’nin en büyük fuar alanı Fuar İzmir'de açıldı. Dört gün boyunca sektörün buluşma adresi olan fuarın açılış törenine Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Danış, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, Kosova Tarım Bakanı Memli Krasniq, Avrupa Tarım Makina Sanayicileri Birliği Başkanı Richard Markwell,  Akhisar Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet AKBUĞA ve 57 ülkeden tarım sektörü temsilcileri katıldı. Ayrıca Gıda, Tarım Ve Hayvancılık İl ve İlçe Müdürlerimiz, Aydın, İzmir, Adana, Bilecik, Tekirdağ, Edirne İl ve İlçe ziraat odaları başkanları, standımızı ziyaret etti.

729 standın yer aldığı fuarı, Türkiye’nin dört bir köşesinden 300 bin kişi ziyaret etti. Böylece, fuar 110.000 metrekarelik alanı ile Türkiye’nin en büyük Tarım Fuarı olmayı başaran Fuar'da, Akhisar Ziraat odasının yer aldığı Manisa Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanlığı standı yoğun ilgi gördü. İlçe ziraat odalarımızda yetiştirilen ürünlerinin tanıtımı yapıldı. Akhisar’ımızın zeytin çeşitleri, zeytinyağı, kuru üzümü ikram edildi. Ayrıca standımızı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Danış ziyaret etti.

Orion Fuarcılığın ev sahipliğinde düzenlenen 12. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, sektörün İzmir’deki buluşma noktası oldu. Dört gün süren fuar boyunca katılımcılar tarım ve hayvancılık alanındaki en son gelişmeleri ve yenilikleri ziyaretçilere sunma fırsatı yakaladı. 
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
Köylüm
Köylüm - 6 yıl Önce

Bol bol insan resmi ziraat odası reklamı oysa üretim araçlarının resimlerini daha çok görmek isterdim...Saygılar.....

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber