Maç Sonrası Hamza Hamzaoğlu Ne Dedi?

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık" dedi.

Maç Sonrası Hamza Hamzaoğlu Ne Dedi?

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık" dedi.

Hamza Hamzaoğlu, 2-1 kazandıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, maçın başında girdikleri pozisyonları değerlendiremeyip devreye geride girdiklerini söyledi.

Maçın başlangıcındaki azim ve inançla ikinci yarıda sahaya çıktıklarını belirten Hamzaoğlu, "Baskılı oyunumuzu sürdürdük. Rakibimiz 10 kişi kalınca üstünlüğü ele aldık. Verilen penaltıyı gole çeviremedik. Ama oyuncularım sahada son dakikaya kadar mücadele ettiler. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık" diye konuştu.

Önlerinde zorlu bir süreç olduğunu, bu sürece iyi hazırlanacaklarını dile getiren Hamzaoğlu, "Bize herkes farklı gözlerle bakıyor, ama başaracağız" dedi.

Akhisar Belediyesporlu kaleci Oğuz Dağlaroğlu da penaltı kaçırmış olmalarına rağmen galip gelmeyi bildiklerini belirterek, "Kazanma zorunluluğumuz olan maçı kazandığımız için mutluyuz" diye konuştu.

Forvet Sertan Vardar da ikinci yarıda rakiplerinin 10 kişi kalmasını iyi değerlendirip maçtan galibiyetle ayrıldıklarını söyledi.

- Sivasspor cephesi-

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ise maçın ikinci yarısında daha iyi oynayacaklarını düşündüğünü, ancak 10 kişi kalmalarının kendilerini zor durumda bıraktığını kaydetti.

Bazı maçlarda 10 kişi oynamanın avantaj olduğunu, ama istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını dile getiren Çalımbay, şöyle konuştu:

"Sercan ile sol tarafı kapatmak istedik, ama kapatamadık. Yapacak bir şey yok. Bu oyun bize yakışmadı. Çok kötü oynadık. 10 kişiyken mağlubiyeti hak ettik. Akhisar Belediyespor'u aldıkları galibiyetten dolayı tebrik ediyorum. Haklı galibiyet aldılar. Sahada çok iyi mücadele ettiler, 10 kişi kalmamızı iyi değerlendirdiler."

Sivassporlu futbolcu Kadir Bekmezci, ikinci yarıda 10 kişi kalmalarının ardından rakibe çok pozisyon verdiklerini ifade etti.

Michael Eneramo ise zorlu ve önemli bir karşılaşmadan mağlubiyetle ayrıldıklarını belirterek, bundan sonraki karşılaşmalardan iyi sonuçlar almak istediklerini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber