Kartal Maçının Ardından Neler Konuşuldu?

Akhisar Belediyespor Bank Asya 1.Lig’in 31 haftasında kendi evinde Kartalspor’u konuk etti. 0-0 berabere sona eren maçın ardından her iki teknik adam ve oyuncular maçı değerlendirdi.

Kartal Maçının Ardından Neler Konuşuldu?

 

 

Akhisar Belediyespor Bank Asya 1.Lig’in 31 haftasında kendi evinde Kartalspor’u konuk etti. 0-0 berabere sona eren maçın ardından her iki teknik adam ve oyuncular maçı değerlendirdi.


İlk konuşmayı Kartalspor Teknik Direktörü Besim Durmuş yaptı. Durmuş, “Bu gün gerçektende çok zorlu bir karşılaşma oynandı. Akhisar Belediyespor Ligin başından beri şampiyonluğa oynayan bir takım konumundaydı. Hamza Hamzaoğlu’nun önderliğinde gerçekleşen bu başarıdan dolayı Akhisarspor’u kutluyoruz . Ancak bizde kendi adımıza kendi oyuncu topluluğumuz ile birlikte sezon başından beri birçok zor şartlara ve sonuçlara rağmen ortak akıl etrafında kendimizi ifade etmeye çalışıyoruz. Maça gelirsek ise başladığı gibi berabere sona erdi. Bizim oyun tarzımız belliydi. Akhisar’ın oyunu belliydi. Biz bir puanı alarak ilk altı ümidimizi sürdürüyoruz.” Diyerek sözlerine son noktayı koydu.


Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ise değerlendirmesini şu şekilde yaptı. , “Oyuncularımız maçın ilk yarısında kazanmak için her şeylerini ortaya koydular. Ancak golü bulamadık. Golü bulamadık belki ama rakibe pozisyonda vermedik. Son dakikalarda yaşanan pozisyonda penaltımızın hakemler tarafından yendiğini düşünüyorum. Hakemler duygusal davranarak maçın sonucunu düşündüler ve penaltımızı vermediler. Önümüzde 3 maçımız var kalan maçaları kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz.” Dedi.

 

Akhisarbelediyespor’lu oyuncular Uğur Demirok ve Ahmet Cebe ise yorumlarında hakemlerden şansızlıktan yakındılar. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber