Basketbol Turnuvasının Fikstürü Açıklandı

Akhisar Basketbol İlçe Proje Kurulu Koordinatörü Av. Taner Baş yaptığı açıklama da 15-19 mayıs tarihleri arasında Misak-ı Milli 6 Eylül İlkokulun bahçesinde oynanacak olan turnuvaya toplam

Basketbol Turnuvasının Fikstürü Açıklandı

 

Akhisar Basketbol İlçe Proje Kurulu Koordinatörü Av. Taner Baş yaptığı açıklama da  15-19 mayıs tarihleri arasında Misak-ı Milli 6 Eylül İlkokulun bahçesinde oynanacak olan turnuvaya toplam  115 takımın kesin kayıt yaptırdığını; 30 kız;  85 ise erkek takımının başvurduğunu toplam 25 okuldan 425 oyuncunun kesin kayıt yaptırdığını belirtti. Zeytinliova beldemizden toplam 3 takımın kayıt yaptırılmış olmasının, projenin ve turnuvanın hedeflerine ne denli yaklaştığına son derece güzel bir göstergesi olduğunu belirtti.  


Av. Taner Baş; 15 - 19 Mayıs 2012 tarihleri arasında; 183 basketbol karşılaşması yapılacağı, yoğun katılımdan oldukça memnun olduklarını, ilçedeki tüm öğrencileri spora ve özellikle de basketbol potalarına çekmeyi istediklerini belirtti. Akhisar ilçesinin spor kenti olması yönündeki hareketin öğrenciler tarafından çok büyük coşkuyla karşılandığını 425 öğrencinin katılımının ise bu durumun açık ispatı olduğunu ancak sponsor sorunun tam bir kördüğüm haline geldiğini ve bu sorunu bir türlü aşamadıklarını belirtti.


Tüm sporseverleri; ücretsiz basketbol müsabakalarını izlemek için 15-19 mayıs tarihleri arası Misak-ı Milli Alişefik İlk öğretim okulunun bahçesinde yapılacak olan turnuvaya davet ettiklerini belirtti.


Turnuvanın final maçlarını Kapalı Spor Salonunda yapmayı düşündüklerini; final maçları için şehir dışından sürpriz basketbolcu konuklar getirmek istediklerini ancak isimlerin playofflar nedeniyle bir türlü netleşemediğini belirtti.


Tüm takım listelerinin ve fikstürün ;


//www.akhisardevogrenci.com/


//www.akhisarsokakbasketbolu.com


İnternet adreslerinde yayınlandığını, tüm katılımcı öğrencilerin bu listeleri incelemelerini,  eksik takım ya da öğrenci ile, lisans ve fikstüre ilişkin yapılacak tüm itirazların 14.05.2012 tarihine kadar akhisarsokakbasketbolu@gmail.com adresine mail yoluyla yapılmasının gerektiği ifade edildi. 

 

(HABER MERKEZİ)

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber