Alhatoğlu Akhisarspor'a reklam desteğini büyüttü

Akhisar Belediyespor son olarak Reklam Sponsorluğunda Akhisar’ın Köklü Zeytin Firması olan Alhatoğlu ile Reklam Sözleşmesini yeniledi.

Alhatoğlu Akhisarspor'a reklam desteğini büyüttü

Akhisarpress.com

 

Akhisar Belediyespor son olarak Reklam Sponsorluğunda Akhisar’ın Köklü Zeytin Firması olan Alhatoğlu ile Reklam Sözleşmesini yeniledi.


Geçtiğimiz Sezon Sadece Şort reklamı bulunan Alhatoğlu bu sene Reklam sponsorluğuna Şortun yanı sıra Kol reklamını da dahil Etti. Akhisar Belediyespor Yılmaz Atabarut Tesislerinde gerçekleştirilen imza Törenine Klüb Başkanı Hüseyin Eryüksel, Klüb yönetim kurulu üyeleri, ve Alhatoğlu Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Alhatoğlu ve Alper Alhatoğlu katıldı.


Yapılan anlaşmadan memnun olduğunu belirten Başkan Hüseyin Eryüksel, “Alhatoğlu ile geçen senede çalışmıştık, bu yılda aldığımız karar ile çalışmaya devam edeceğiz, inşallah bu anlaşma her iki taraf için de bereketli olur.” Dedi.


Alhatoğlu Zeytin Firması Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alhatoğlu ise konuşmasında, “ Geçtiğimiz sezon Akhisarspor’un şortunda vardı. Bu sene şorta kolu da ekledik, Akhisar’ın Koluna Bacağına kuvvet diyoruz. İnşallah bu yılda geçen yıl olduğu gibi başarılı olur” dedi. 

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber