Akhisarspor'un Teknik Sponsoru Nike

Spor Toto Süper Lig’in yeni ekiplerinden AkhisarBelediyespor, spor malzemeleri firması Nike Samurayspor ile teknik sponsorluk anlaşması yaptı.

Akhisarspor'un Teknik Sponsoru Nike

 

Spor Toto Süper Lig’in yeni ekiplerinden AkhisarBelediyespor, spor malzemeleri firması Nike Samurayspor ile teknik sponsorluk anlaşması yaptı.


  Yeşil-Siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, Nike ile 2012-2013 sezonu kapsayan 1 yıllık teknik sponsorluk anlaşması yapıldığı belirtilirken, Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar ile Samurayspor Yönetim Kurulu Başkanı Salih Yoldaş konuyla ilgili değerlendirmelerine yer verildi.


  İbrahim Evren Acar, Samurayspor firması ile yapılan teknik sponsorluk anlaşmasını duyurmaktan büyük memnuniyet duyduğunu kaydederek, ''İnanıyorum ki, önümüzdeki sezonda Nıke’la birlikte yeni başarılara imza atacağız. Anlaşmamızın hem Akhisarspor camiasına hem de Nıke Samurayspor ailesi’ne hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum'' dedi.


  Samurayspor  Yönetim Kurulu Başkanı Salih Yoldaş ise Türkiye'de 4 Sezonda 3 Şampiyonluk yaşayan ve büyük başarılara imza atmış köklü bir spor kulübü olan Akhisarspor ile teknik sponsorluk sözleşmesi imzalamanın mutluluğunu yaşadıklarını aktararak, ''Beraber çalışacağımız süre içerisinde Samurayspor olarak Akhisar Belediyespor Kulübü futbolcuları için performanslarını artıracak ürünler sağlayacak olmamızın, Akhisarspor ve Nıke'ın başarılarını pekiştireceğine inanıyoruz. İmzalanan teknik sponsorluk sözleşmesiyle; bir sezon boyunca Akhisar Belediyespor (A) takım ve alt yapılarının tüm maç, kamp ve antrenman malzemelerini tedarik edeceğiz'' açıklamasını yaptı.

 

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber