Akhisarsporlu Furkan Gözü Avrupa'ya Dikti

Kayseri’de yapılan Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında Akhisar Belediyespor Güreşçisi Furkan Bayrak fırtına estirdi.

Akhisarsporlu Furkan Gözü Avrupa'ya Dikti

 

 Kayseri’de yapılan Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında Akhisar Belediyespor Güreşçisi Furkan Bayrak fırtına estirdi.


63 kulübün yer aldığı Türkiye Şampiyonasına, grup müsabakalarında ikinci olarak katılmayı hak kazanan Furkan, Kayseri’de yaptığı 5 maçın, dördünü kazanarak 69 kg’da grekoromen stilde kulüpler arası Türkiye üçüncüsü olarak yıldızlar milli takım kampına davet edildi.

 

Güreşçi Furkan Bayrak yaptığı açıklamada “öncelikle bronz madalya kazandığımdan dolayı çok üzgünüm, hedefim altın madalya kazanmaktı. Fakat bir haftadır çok ağır bir şekilde bronşit hastalığına yakalandım, maç yaparken çok zorlandım, çok şükür ki üçüncü olarak milli takıma katılmaya hak kazandım. İnşallah bundan sonraki uluslar arası turnuvalarda ilk sırada yer alarak Akhisar adına Avrupa ve dünya şampiyonasına gideceğim. Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımıza, kulüp başkanımıza ve hocalarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Akhisar Belediyespor Güreş Antrenörü İsmail Göze ve Yücel Ünsal yaptıkları ortak açıklamada “Furkan gerçekten çok değerli bir madalya kazandı. Sezona başlarken beklentimiz her zaman olduğu gibi kürsünün birinci basamağıydı. Fakat Furkan 10 gündür bronşit hastalığıyla o mücadele ediyordu, maç içerisinde nefes almakta bile zorlanırken o 4 maç kazanarak üçüncü oldu ve milli takıma çağrıldı. Kendisini kutluyoruz ve başarılar diliyoruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DEMO
DEMO - 8 yıl Önce

demo

99999
99999 - 8 yıl Önce

pppppppppppppppppppppppppppppppp

56464
56464 - 8 yıl Önce

6546456

dsds
dsds - 8 yıl Önce

dsdsdsd

eee
eee - 8 yıl Önce

eee

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber