Akhisarspor'da Cangele Transferinde Sona Gelindi

Kayserispor’da forma giyen Franco Dario Cangele ile bu akşam uçak ile İzmir’e daha sonra yarın ise Akhisar’a geleceği öğrenildi.

Akhisarspor'da Cangele Transferinde Sona Gelindi

Akhisarpress.com - Kayserispor’da forma giyen Franco Dario Cangele ile bu akşam uçak ile İzmir’e daha sonra yarın ise Akhisar’a geleceği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre Akhisar Belediyespor, Kayserispor’da 6 sezondur forma giyen 28 yaşındaki Arjantinli Franco Dario Cangele ile yarın masaya oturacak. Akhisar Belediyespor’un uzun zamandır kadrosuna katmak istediği Cangele’nin alacaklarına karşılık bonservisini eline alması bekleniyor.

Konu ile ilgili transferlerin takım menfaatleri için gizliği nedeniyle bilgi verilmezken, Akhisar Belediyespor’da ileriki günlerde resmi açıklamanın yapılacağı açıklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber