Akhisarspor'da İki Oyuncuyla Devam Kararı

Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor öncelik verdiği iç transfer çalışmalarında sözleşmesi sona eren 2 oyuncu ile devam kararı aldı.

Akhisarspor'da İki Oyuncuyla Devam Kararı

Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor öncelik verdiği iç transfer çalışmalarında sözleşmesi sona eren 2 oyuncu ile devam kararı aldı.

Akhisar Belediyespor yönetim kurulu dün akşam yaptığı toplantıda aldığı kararları Başkan Eryüksel açıkladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Hüseyin Eryüksel, “sözleşmesi sona eren Orhan Taşdelen ve Kadir Keleş’in sözleşmesini 2 yıl daha uzattık. Sözleşmesi sona eren Tolga Ünlü ile sözleşme yenilemedik. Öte yandan sözleşmesi devam eden ve teknik heyetin verdiği son raporda takımda düşünülmeyen Alper Uludağ’a da takım bulmasını istedik ve kendisine her konuda yardımcı olacağız. Ricardo Vaz Te, MiguelLopes ve Cikalleshi ile irtibatımız sürüyor. Ayrıca Custodio’dan boşana ön libero mevkiine oyuncu arayışlarımız da devam ediyor” dedi.

Akhisar Belediyespor yönetimi daha öncede MiralSamardzic, Kofi Adu ve JeremyBokila ile kiralık olarak dönen ve sözleşmeleri devam eden PetarGrbic, Abdülkadir Özdemir ve Muhammet Burak Taşdemir’e takım bulmaları istenmişti. Öte yandan yeşil-siyahlılar TFF 1. Lig ekiplerinden Denizlispor’da forma giyen Alperen Babacan ile 4 yıllık ve Balıkesirspor’da forma giyen Eray Ataseven ile 3 yıllık anlaşmaya varmıştı.
(BG)
 YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 5 yıl Önce

kadiri gönderin bir işe yaramaz

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber