Akhisarlı Devler Bursa'dan Kupayla Döndü

Türkiye Erkekler 1. Liginde mücadele eden Finalspor, Adanaspor, İstanbul DSİ takımları ile Bursa’daki turnuvaya katılan Akhisar Belediyespor basketbol takımı yaptığı 3 müsabakayı da kazanarak Akhisar’a kupa ile döndü.

Akhisarlı Devler Bursa'dan Kupayla Döndü

 Türkiye Erkekler 1. Liginde mücadele eden  Finalspor, Adanaspor, İstanbul DSİ takımları ile Bursa’daki  turnuvaya katılan  Akhisar Belediyespor basketbol  takımı  yaptığı 3 müsabakayı da  kazanarak Akhisar’a kupa ile döndü.

Bursa Finalspor  spor salonunda ki 4’lü turnuvada  ev sahibi Finalspor’u 77-75, İstanbul DSİ’ yi 89-62, son olarak ta bu gün  oynadığı müsabakada  Adanaspor’u da 103-87 yenen  Akhisar Belediyespor  basketbol takımı  sezon öncesi moral kazandı.

11 yıldır Akhisar Belediyespor erkek basketbol takımının başında bulunan  Baş antrenör Zafer Aktaş, “Çalışmalarımızı bir aydır sürdürüyoruz. Çalışmalarımızın semeresini  Bursa’da katıldığımız 4’lü turnuvada  3 rakibimizi de yenerek gördük. Çok daha iyi olmak için  9 Ekim tarihinde başlayacak lig maçlarına kadar  yapılacak turnuvalara katılarak lige hazır girmek istiyoruz” dedi.

 2015-2016 sezonu Türkiye Basketbol 1. Liginde mücadele edecek olan Akhisar Belediyespor takımında idari menajer olarak  Rıza Çakır, Baş antrenör Zafer Aktaş, yardımcı antrenörler Serhat Yapıcı, Furkan Buğra Bingölbalı, Masör, Ahmet Gülhan, Fizyoterapist, Orhan Ersan Mescigil, Kondisyoner, Mustafa Kara, Tercüman, Yusuf Ömer Halat  görev yaparlarken, takımda oyuncu olarak, Keylon Tobias Harrell, Erdem İlter, Murat Can Esen, Barış Ömer Erlim, Cenk Şekeroğlu, Ahmet Fatih Cantitiz, Daniel Clayton Miller, Hakan Erol, Hakan Yapar, Ömer Tayfun Karabey, Mert Gizir, Berk Canan ve Evren Yenice bulunuyor. 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber