Akhisar'da İki İmza Daha

Akhisar Belediyespor’da 2 imza daha. Sezon başında takımdan ayrılan Sertan Vardar ile Carlos’un istediği Brezilya’lı Lazaro Luan Scapolan 1,5 yıllığına yeşil siyahlı forma giymek için imza atarak Akhisar Belediyespor’lu oldular.

Akhisar'da İki İmza Daha

 Akhisar Belediyespor’da  2 imza daha. Sezon başında takımdan ayrılan Sertan Vardar ile  Carlos’un istediği Brezilya’lı Lazaro Luan Scapolan 1,5 yıllığına yeşil siyahlı forma giymek için  imza atarak Akhisar Belediyespor’lu oldular.

Yeni teknik direktör ve yapılan flaş transferlerle ligin 2. Yarısına başlayacaklarını söyleyen  basın sözcüsü İbrahim Evren Acar, “Sezon başında  Gaziantep Büyükşehir’e transfer olan Sertan Vardar,  hacamız Roberto Carlos’un onayı ile tekrar yuvasına döndü. Sertan Vardar ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladık. Yine  hocamızın önerdiği Gil Vicente takımından orta saha oyuncusu 26 yaşında, takımı ile bonservis sorununu geçte olsa çözen Brezilya’lı Lazaro Luan Scapolan ile de 1,5 yıllığına anlaştık.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2015, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber