Akhisar Belediyespor'da Hedef Galibiyet

Spor Toto Süper Lig'de, 24 Şubat Pazar günü deplasmanda Kardemir Karabükspor ile karşılaşacak Akhisar

Akhisar Belediyespor'da Hedef Galibiyet

Akhisarpress.com - Spor Toto Süper Lig'de, 24 Şubat Pazar günü deplasmanda Kardemir Karabükspor ile karşılaşacak Akhisar Belediyespor, çalışmalar devam ediyor.

Kardemir Karabük maçının zor bir maç olacağını ifade eden Akhisar Belediyespor Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar Akhisarpress.com muhabirine yaptığı açıklamada; “Akhisar Belediyespor olarak son sıralardan kurtulmak istiyoruz. Rakibimizde son sıradan kurtulmak istiyor. Bu yüzden karşılaşma bizim için zor geçecek. Puan veya puanlar için Karabük’e gideceğiz. Son iki haftadır oynadığımız futbol gayet iyi, teknik ekibimize ve futbolcularımıza güveniyoruz.” Dedi.

Öte yandan takım kaptanı Emrah Eren’in grip olması konusunda da açıklamalar yapan Acar; “Emrah hafta başından itibaren grip oldu. Bu yüzden hocamız kendisini dinlendiriyor. Muhtemelen Karabük maçına kadar iyileşecek. Takımımızda cezalı durumda olan Kenan haricinde sakat durumda olan futbolcumuz yok.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber