banner234

MHP'den Gürcan Yiğiter Adaylığını Açıkladı

11 Ocakta yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi Akhisar İlçe Kongresine bir hafta kala Gürcan Yiğiter’de ilçe başkanlığına adaylığını açıkladı.

MHP'den Gürcan Yiğiter Adaylığını Açıkladı
Parti binasında ilçe başkanlığına adaylığını açıklayan Gürcan Yiğiter yaptığı açıklamada, “Muhterem Akhisarlılar,Milliyetçi Hareket Partisinin değerli üyeleri, Ülküdaşlarım, Gönüldaşlarım...

Ülkemizin içinde bulunduğu durumu değerlendirdiğimizde hiç de iç açıcı bir durumda olmadığımız hepinizce malumdur. Milliyetçi Hareketin iktidar olmadığı zaman memleketimiz biraz daha karanlık güçlerin elinde uçuruma doğru gitmektedir.

Böyle bir ortamda her ülkücü gibi ben de ülkem ve ülküm uğruna her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğumu ifade etmek üzere Milliyetçi Hareket Partisi Akhisar ilçe başkanlığına aday oldum.

Orta okul ve lise yıllarında gönül verdiğim ülkücü yüreğimle Akhisar Ülkü Ocaklarında devam ettim.Ülkücü nefesi orada, Ülkücü ruhu orada aldım.Akhisar Ülkü Ocakları başkanlığını 12 yıl başarıyla yürüttüm. Daima davamın peşinde oldum. Başbuğum Alpaslan Türkeş'in bize emanet ettiği Üç hilali baş tacı yaptım.

Tek amacım Akhisar'da birlik ve beraberliği sağlayacak güçlü bir yönetim oluşturarak her bireyi kucaklamaktır.

Bu seçimlere tek liste ile girmek konusunda uzlaşma sağlamak tek hedefimdi.Adaylar arasında uzlaşma sağlanamayınca kendi listemle ilçe başkanlığına aday oldum. Bana her konuda destek olan büyüklerime ve dava arkadaşlarıma minnet duygularımı ifade ederim.

Hiç kimseyi kırmadım, karalamadım. Hiç ihanet etmedim. Hakkımda çıkanlar asılsız ithamlara karşı kimseyi kırmamak için gerekli sabrı gösterdim.

MHP Akhisar İlce Kongresi öncesinde partimizin hafızası olan büyüklerimiz, geçmiş dönemlerde parti ve ocak teşkilatlarımızda görev yapan ağabeylerimiz, Kadın kollarından değerli hanımefendiler, üyelerimiz ve genç ülküdaşlarımızla yapmış olduğumuz istişareler neticesinde güçlü bir yönetim ile ilce başkanlığına aday olmaya karar verdim.

İlçemizden başlayarak "LİDER ÜLKE TÜRKİYE" hedefine yürümeye kararlı olan tüm dava arkadaşlarımızı bizzat varlıkları, fikirleri ve duaları ile hareketimize katılmaya ve katkıda bulunmaya davet ediyorum.

Kazananı-kaybedeni bulunmayan bu bayrak yarışında , daha iyi-daha güzel olma konusunda yarıştığımız halen MHP Akhisar ilce Başkanlığı görevine aday olan arkadaşlarıma başarılar diliyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2015, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber