banner234

Esnafın Sonrunlarını Sıfırlıyoruz...

2. sırada yer alan Milletvekili Adayı Avukat, Çiftçi Mazlum Nurlu İlçe Başkanımız İsmail Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber , Tahirün caddesindeki esnafları ve Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa ile görüşerek , Ziraat Odasının sıkıntılarını ve sorunlarını dinledi.

Esnafın Sonrunlarını Sıfırlıyoruz...

 2. sırada yer alan Milletvekili Adayı  Avukat, Çiftçi Mazlum Nurlu İlçe Başkanımız İsmail Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber , Tahirün caddesindeki esnafları ve Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa ile görüşerek , Ziraat Odasının sıkıntılarını ve sorunlarını dinledi.


Cumhuriyet Halk Partisi’nin projelerinde  Ziraat’in önde geldiğini  sıkıntılarına çözümlerin hazır olduğunu bildirdi. Yapılan ziyaret için Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa teşekkür ederek seçim çalışmalarına devam etti.

Daha sonra esnafları dolaşarak, esnafa maddi destek sağlanacak. esnaf ve sanatkarların ödediği yıllık  vergi ve prim miktarı kadar sıfır faizli kredi kullandırılcak. KOSGEB’in proje özelindeki destekleri artırılacak. Kira,araç gideri gibi işyeri masrafları vergiden düşürülebilecek. Düşük faizli ve uzun vadeli kredilerle kira öder gibi kendi dükkanlarına sahip omları sağlanacak. Esnafın kurduğu kümelenme şirketlerine vergi avantajı sağlanacak. Kredi Kefalet Kooperatifleri güçlendirilecek,kredi miktarları artırılacak. Esnafın sosyal güvencesi tam olacak. Esnaf adil olmayan piyasa koşullarından korunacak. 

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2015, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber