Esnaf Kefaletten Ak Parti'ye Ziyaret

S.S. Akhisar Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit ve yönetimini ziyaret etti.

Esnaf Kefaletten Ak Parti'ye Ziyaret

 

S.S. Akhisar Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit ve yönetimini ziyaret etti.


Ziyarete S.S. Akhisar Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Genli ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. AK Parti İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit ve partililer, Başkan Hasan Genli ve yönetim kurulu üyelerini kapıda karşıladı.


Başkan Genli yaptığı konuşmada, "Gerçekleştirdiğimiz Genel Kurul Toplantısı'nda seçilen yeni bir yönetim ile yolumuza devam ediyoruz. Genel kurulumuzda bizleri onurlandıran Başkan İsmail Hakkı Şenyiğit, kooperatifimize verdiği önemi göstermiştir. Bizde iade-i ziyaret olarak burada bulunuyoruz. S.S. Akhisar Esnaf ve Kefalet Kooperatifi olarak sayın milletvekilimiz Uğur Aydemir’e, ilçe başkanımız İsmail Hakkı Şenyiğit’e ve yönetim kurulu üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi.


İlçe Başkanı Şenyiğit ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantısı sonucu göreve gelen yeni yönetim kurulunu kutluyor başarılar diliyorum. İnsanların doğdukları yerlere hizmet etme çabası içeresinde olmasını önemsiyor, onların her zaman yanında olduğumuzun bilinmesini istiyorum.” şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber