Esnaf Kefalet Kooperatifinden CHP'ye Ziyaret

Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi, Akhisar Cumhuriyet Halk Partisini ziyaret etti.

Esnaf Kefalet Kooperatifinden CHP'ye Ziyaret

 

Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi, Akhisar Cumhuriyet Halk Partisini ziyaret etti.


Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Genli ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Vehbi Bakırlıoğlu ve yönetim kurulu üyelerini  ziyaret etti.


Ziyarette konuşan Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatı Başkanı Vehbi Bakırlıoğlu konuşmasında, “Öncelikle ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Akhisar’da Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi olarak esnafımıza hizmet veriyorsunuz. Ancak esnafımızın büyük sorunları var. Her ne kadar sizlerden kredi alsa da bu krediyi ödeyecek durumda değiller. Hükümetin yanlış ekonomik politikaları nedeniyle esnafımız can çekişiyor, para kazanamıyor. Ülkemizde bir kriz havası var. Ancak kriz adı yok. Kriz adının olmamasının ise gazetecililerimizin ceza evlerinde olmasından kaynaklanıyor. Esnafımızı etkileyen diğer bir olay ise mağazalar zincirlerinin ve şubelerin artmasıdır. Ucuza mal edilen ürünleri ucuza satan şirketler, şehrimize gelerek şube açıyorlar. Bu durum yerli esnafımızın kepenk kapatmasına kadar ekonomik yönden çeşitli sorunlara yol açıyor. Hükümetin esnafımıza karşı ekonomi politikasını değiştirmesi ve küçük ölçekli esnafın yanında olması gerekiyor.” dedi.


Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Genli ise, “Gerçekleştirdiğimiz genel kurul toplantısında seçilen yeni bir yönetim ile yolumuza devam ediyoruz. Genel kurulumuzda sonrası bizleri ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundunuz. Bizlerde bize yapmış olduğunuz ziyaret dolayısıyla sizlere iade-i ziyarette bulunmak istedik. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ayrıca sizlerin de yeni yönetiminizi kutluyorum.” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber