CHP Kadın Kolları Diş Hekimlerinin Haftasını Kutladı

Ağız ve Diş Sağlığı Haftası nedeniyle Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları, ATSO Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret etti.

CHP Kadın Kolları Diş Hekimlerinin Haftasını Kutladı

Mustafa ÖZDEMİR (Akhisarpress.com) - Ağız ve Diş Sağlığı Haftası nedeniyle Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları, ATSO Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret etti.

Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı Server Goral, Yönetim Kurulu üyeleri Hayriye Hacet, Seda Nazlı Kaynar, Ayşe Nur Oğuz, Sibel Kaya, Mürüvvet Ulaşan, ATSO Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini Ağız ve diş sağlığı haftası nedeniyle ziyaret etti.

Ziyarette CHP Kadın Kollarını ATSO Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Hüseyin Tavlı, İdari Mali Müdür Ümit Eraslan ve Sorumlu Hemşire Selma Arslan karşıladı. Ziyarette Konuşma yapan hastene başhekimi “"Ağız diş sağlığı, genel sağlığın ayrılmaz bir parçası, bazen daha önemli hale geliyor, inşallah vatandaşlarımız da gereken özeni gösterirler." dedi.

Diş polikliniklerini gezen CHP Kadın Kolları Üyeleri diş hekimlerine çiçek takdim etti ve hekimlerin Ağız ve Diş Sağlığı haftası kutladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber