CHP, Atatürk'ün Ruhuna Lokma Döktürdü

Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı binası önünde gün boyunca,

CHP, Atatürk'ün Ruhuna Lokma Döktürdü

Mustafa ÖZDEMİR

Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı binası önünde gün boyunca, Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 74’üncü yıl dönümü sebebiyle lokma döküldü.

Konu ile ilgili açıklama yapan Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı A. Vehbi Bakırlıoğlu; “Bugün Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 74. yıl dönümüdür. bugün çelenk koyma töreninde ve ardından Adnan Menderes Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin hazırladığı anma töreninde gördük ki bu milletin kalbindeki Atatürk sevgisi hiç bitmeyecektir. Çağdaş modern Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak bizler bu topraklarda nefes alıp verdikçe Ata'mızı hayır duaları ile anacağız. Bu amaçla bizde Ata' mızın ruhuna lokma döktürdük.” Dedi.

Başkan Bakırlıoğlu, daha sonra kendi elleriyle halka lokma ikramında bulundu.

Lokma hayrına CHP Yönetim Kurulu, kadın kolları, gençlik kolları’nın yanı sıra Akhisar Demokratik Sol Parti yönetimi ve bir çok vatandaş katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber