banner234

Akhisar Muhtarlar Derneği’nde Seçim Heyecanı

Akhisar Muhtarlar Derneği’nin 4. Olağan Genel kurulu Akhisar Esnaf Kefalet Toplantı Salonunda yapıldı.

Akhisar Muhtarlar Derneği’nde Seçim Heyecanı

 Akhisar Muhtarlar Derneği’nin 4. Olağan Genel kurulu Akhisar Esnaf Kefalet Toplantı Salonunda yapıldı.


Genel Kurul Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından faaliyet raporlarının okunması ile devam etti.2 ayrı pusula ile gidilen seçimde İhsan Gümüş ve Bayram Ali Atasoy başkanlığındaki yönetim kurulları yarıştı.

Akhisar’daki 109 belde ve mahalle muhtarlarından 96 muhtarın katılımı ile yapılan Genel Kurulda Divan için Efendi Mahallesi muhtarı Halil Ay,Hasköy Muhtarı Metin Kocaağ ve Üçavlu muhtarı Mustafa Akdeniz önerildi.

Divan Başkanlığını Efendi Mahallesi Muhtarı Halil Ay’ın yaptığı Genel Kurulda 53 oy ile seçimden galip çıkan isim İhsan Gümüş Oldu.

Toplam Muhtar : 109,
Genel Kurul Katılım : 96
Kullanılan Oy : 96
İhsan Gümüş Aldığı Oy : 53
Bayram Ali Atasoy Aldığı Oy : 43

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2015, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber