MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Akhisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çınarlı ve Organize Sanayi Bölge Müdürü Mete Demir ile bir araya gelerek OSB’nin genel taleplerine ilişkin istişarelerde bulundu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Erman Aydınyer, Akhisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çınarlı ve Organize Sanayi Bölge Müdürü Mete Demir ile bir araya geldi.  Akhisar Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Murat İpek’in de yer aldığı ziyarette OSB’nin genel taleplerine ilişkin istişarelerde bulunuldu. 

Talepler dinlendi

Kurumlar arası iş birliğine önem verildiğini ifade eden Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde Manisa’mız için projeler üretiyor, 17 ilçemize ayrım yapmadan hizmet götürmeye devam ediyoruz. Akhisar ilçemize de birçok önemli projeyi kazandırdık ve kazandırmaya devam edeceğiz. OSB yönetimiyle bir araya geldiğimiz toplantımızda ise OSB’nin idaremizin sorumluluk sahasında yer alan taleplerini dinledik. Manisa’mız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.