Ünlü oyuncu Akhisar'da izleyicilere çay fırlattı!

Akhisar’da sahne alan ünlü oyuncu Bülent Emrah Parlak, sergilediği tiyatro oyunu ile Akhisarlı tiyatroseverlere eğlence dolu bir gece yaşattı. 

Ünlü oyuncu Akhisar'da izleyicilere çay fırlattı!

Akhisar’da sahne alan ünlü oyuncu Bülent Emrah Parlak, sergilediği tiyatro oyunu ile Akhisarlı tiyatroseverlere eğlence dolu bir gece yaşattı. 

Kültür ve sanat etkinliklerine aralıksız devam eden Akhisar Belediyesi, bu kez de ünlü oyuncu Bülent Emrah Parlak’ın sergilediği ‘Bülent Beyin Hikayesi' adlı tiyatro oyunu ile Akhisarlılarla buluştu. Sine - tiyatro tekniğiyle tek kişilik oyun olarak sahnelenen, Uğraş Güneş'in senaryosunu yazdığı, Murat Eken'in yönettiği ‘Bülent Beyin Hikayesi’, organların her birinin insan haline dönüşüp dile gelmeleri halinde neler yaşanacağını komedi tarzında Akhisarlı izleyicilerine sundu.

İZLEYİCİLERE ÇAY FIRLATTI

Oyunun ilk bölümünün sonunda elinde torbasıyla gelen Parlak, izleyicilere çay paketlerini fırlatması da dikkat çekti.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, tiyatro etkinliklerine önem verdiklerini belirterek, “Dün akşam Akhisar’da sahne alan Bülent Emrah Parlak, ‘Bülent Beyin Hikayesi’ adlı tiyatro oyunu ile Akhisarlılara sanat ve eğlence dolu bir gece yaşattı. Böyle etkinliklere halkımız gerçekten yoğun ilgi gösteriyor ve keyifli vakitler geçiriyor. Günlük streslerden bir nebze olsun uzaklaşabiliyor. Emeği geçen, katılan herkese teşekkür ederim. Kültür ve sanat etkinliklerimize aralıksız devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esnaf
Esnaf - 2 hafta Önce

Tam bir soytarı.

İlginç
İlginç - 3 hafta Önce

Amaç neydi acaba.?

Tarafsiz
Tarafsiz - 3 hafta Önce

Çay atanlari zerre sevmem. Ancak sanata siyaseti karıştırmış olmaniz hoş değil.

Soytarı
Soytarı - 2 hafta Önce

Kendini sanatçı sanan şaklabanlar. Vatana memlekete bir gram faydası olmayan güruh...

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber