Tolga Çandar Akhisar'da Konser Verdi

Akhisar Halk Evlerinin organize ettiği Tolga Çandar konseri Akhisar Belediyesi Bülent Ciğeroğ

Tolga Çandar Akhisar'da Konser Verdi

Akhisar Halk Evlerinin organize ettiği Tolga Çandar konseri Akhisar Belediyesi Bülent Ciğeroğlu Kültür salonunda düzenlendi. Salonu dolduran Akhisarlı’lar unutulmaz bir gece yaşadı. Konser gecesi öncesi Akhisarlı müzik grupları sahne aldı.

Konser öncesi bir konuşma yapan Akhisar Halk Evleri Başkanı Mehmet Akif Aksezgin şunları söyledi; “bizleri bu dayanışma gecesine özellikle katkı veren Akhisar Demokrasi Platformunun tüm üyelerine Akhisar halkı adına çok teşekkür ediyorum. Bu arada bizleri yalnız bırakmayan ve onurlandıran Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkanı Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu’na çok teşekkür ediyorum.

Biz bu dayanışma gecesini zor geçen günlerde bu ülke halklarının AKP faşizmine karşı yürüttüğü eşitlik, özgürlük ve demokrasi mücadelesine bir katkı olması dileği ile gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde yan yana olmaya AKP faşizmine karşı direnç göstermeye daha çok ihtiyacımız olacağına inanıyoruz. Bu anlamda bu gece bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza, Akhisar Halk Evi adına tekrar yürekten teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili olan sanatçı Tolga Çandar geceye katılanlara unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber