Akhisar’da akaryakıt sektöründe hizmet veren Kayalı Akaryakıt, kurum ve kuruluşlar ile indirim anlaşmalarına devam ediyor. Son olarak Akhisar’da Türkiye Kamu-Sen’e bağlı birçok sendika üyelerini kapsayan büyük bir indirim kampanyasına imza atıldı.

Türkiye Kamu-Sen Manisa İl Temsilciliğine bağlı şubeleri Türk Eğitim-Sen, Sağlık-Sen, Türkiye Diyanet Vakfı-Sen, Türk Büro-Sen, Türk Haber-Sen, Türk Yerel Hizmet-Sen, Türk Tarım Orman-Sen, Türk Enerji-Sen, Türk Kültür Sanat-Sen, Türk Ulaşım-Sen, Türk İmar-Sen, Türk Emekli-Sen arasında Kayalı Akaryakıt ile indirim protokolü imzalandı. 

Türk Kamu-Sen Akhisar Şubesine bağlı üyeler kimlik ibrazı ile akaryakıt ürünlerinde yüzde 4, LPG ürünlerinde yüzde 4 iskonto indirimi alabilecek. Kampanya fiyat artış günlerinde bu oran geçerli olmayacak. Kar marjlardaki değişikliğe bağlı olarak iskonto güncellemesi yapılacak. 

Türkiye Kamu-Sen Akhisar temsilciliği adına Akhisar Türk Eğitim Sen İlçe Temsilcisi Senai Yavuz ile yapılan anlaşma tüm üyelere hayırlı olması dileklerinde bulunuldu.