Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, geçirdiği trajik bir kaza sonucu hayatını kaybeden belediye çalışanı Serkan Göcük için düzenlenen cenaze töreninde duygusal bir konuşma gerçekleştirdi. Başkan Dutlulu, Göcük'ü sevgi ve saygıyla anarak, "Geçirdiği elim bir kaza sonucu aramızdan ayrılan mesai arkadaşımız, kardeşimiz Serkan Göcük'ü son yolculuğuna uğurladık. Allah rahmetiyle muamele eylesin. Mekanı cennet olsun" ifadeleriyle duygusal bir veda mesajı iletti. Başkan, Göcük'ün vefatının tüm belediye çalışanları ve Akhisar halkı için büyük bir kayıp olduğunu vurguladı.

Cenaze törenine, Göcük'ün ailesi, yakınları, belediye çalışanları ve Akhisar halkının geniş bir katılım sağladığı görüldü. Tören sırasında, Serkan Göcük'ün meslektaşları ve dostları tarafından paylaşılan anılar, onun çalışkanlık, neşeli kişiliği ve yardımseverliğini vurgulayarak duygusal anlar yaşanmasına neden oldu.

Göcük'ün cenazesi, öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından, Musalar Köyü mezarlığında toprağa verildi. Cenaze namazına katılanlar, Göcük'ün ailesine başsağlığı dileklerini ileterek, bu zor zamanlarında yanlarında olduklarını gösterdiler.

Editör: Mustafa Özdemir