Üniversitede Eksik Protokol, Tam Mezuniyet

Celal Bayar Üniversitesi Akhisar Tütün Eksperliği Yüksekokulu ve Meslek Yüksek Okulu 2011-2012 yılı mezuniyet töreni üniversitenin

Üniversitede Eksik Protokol, Tam Mezuniyet

 

Celal Bayar Üniversitesi Akhisar Tütün Eksperliği Yüksekokulu ve Meslek Yüksek Okulu 2011-2012 yılı mezuniyet töreni üniversitenin konferans salonunda düzenlendi. Üniversiteden toplam 280 öğrenci mezun oldu. Akhisar’ın bacasız sanayisi olan üniversitesinin mezuniyet törenine Akhisar’daki idari yöneticilerden katılan olmadı. 


Mezuniyet töreni programı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması, Celal Bayar Üniversitesinin tanıtım filmi, mezun öğrenciler adına okul birincilerinin konuşması, okul birincisi olan öğrencilerin okul kütüğüne plaket çakmaları, Meslek Yüksek Okul Müdürü Yard. Doç. Dr. Harun Çoban ve Tütün Eksperliği Yüksek Okulu müdürü Prof. Dr. Ramazan Gökbunar’ın konuşmaları, bölümlerinde dereceye giren öğrencilere başarı belgelerinin verilmesi ve mezun olan öğrencilerin mezuniyet belgelerinin verilmesiyle devam etti.


Mezuniyet töreninde Akhisar Celal Bayar Üniversitesi Halk Oyunları ekibinin gösterileri ve Yetenek Sizsiniz programına katılan dans grubunun gösterileri dikkat çekti. 


Celal Bayar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süheyla Sürücüoğlu konuşmasında; “Bugün Akhisar Tütün Eksperliği Yüksekokulu ve Meslek Yüksekokulunun 2011-2012 yılında mezun olan öğrencilerimizin mutluluğunu paylaşıyoruz. Ben öncelikle mezun olan öğrencilerimizi gönülden kutlar, kendilerine başarılı ve sağlıklı bir gelecek dilerim. Sevgili öğrenciler sizler güçlü bir akademik kadroya sahip bir üniversiteden mezun olma şansını yakaladınız. Üniversitemiz eğitim, araştırma ve topluma hizmet konularında hızlı bir ivme kazanmıştır. Bölgedeki en güçlü üniversitelerden biri olma gayreti ve kararlılığı içindeyiz. Sizi okulunuzdan almış olduğu iyi eğitimle meslek yaşamınızda da başarılı olacağınıza ve her güçlüğün üstesinden geleceğinize inanıyorum. Sizin başarısı üniversitemizin başarısını da arttıracaktır. Bu noktada Tütün Eksperliği Yüksekokulu müdürü Prof. Dr. Ramazan Gökbunar ve Meslek Yüksekokulu müdürü Yard. Doç. Dr. Harun Çoban başta olmak üzere yetişmenizde emeği geçen bütün hocalarınıza ve idari personele içtenlikle teşekkür ederim. Sevgili öğrenciler bundan sonraki meslek yaşamınızda doğruluktan ve dürüstlükten ayrılmayan, Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaş, hoşgörülü, mükemmelliği yakalamaya çalışan, zamanın değerini bilen ve işini seven bireyler olarak geçirmenizi diliyorum, yolunuz şansınız açık olsun.” dedi.


Mezuniyet töreni sonrasında okul bahçesinde tüm katılımcılara pilav ikramı edildi. Sonrasında öğrenciler ve aileleri mezuniyet coşkusunu müzik ve dans eşliğinde kutladı.

 

Mezuniyet törenine Akhisar’daki idari yöneticiler katılmazken, Celal Bayar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süheyla Sürücüoğlu, Akhisar  Askerlik Şube Personel Binbaşı Hakan Ordukaya, Akhisar Jandarma Komutanı Ramazan Yiğit, Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Abdurahman Yolcu, Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Vehbi Bakırlıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi Başkan Yardımcısı Ali Hikmet Yağcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, diğer sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve öğrencilerin aileleri katıldı.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber