banner234

Latif Çakmak, Sağlık Meslek Lisesi Konuğu Oldu

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “Onlar da Buradaydı” projesi kapsamında

Latif Çakmak, Sağlık Meslek Lisesi Konuğu Oldu

 

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “Onlar da Buradaydı” projesi kapsamında Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı ve Diş Hekimi Latif Çakmak, Akhisar Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerini konuğu oldu.

 

Ege Üniversitesi mezunu olan ve sağlık sektöründe 25 yıllık deneyimi bulunduğunu kaydeden Belediye Başkan Yardımcısı Latif Çakmak “öğrencilik hayatınız boyunca okumaya büyük önem verin. Okumadan bu ülkenin gelişime katkı sağlayamayız. Hayatınız boyunca her zaman bir hobiniz olsun, bazen bu hobileriniz hayatınızı kurtarabilir. Sağlık sektöründe çalışmaktan büyük onur ve gurur duydum. İnsan hayatında sağlık önemli bir nokta oluşturmaktadır. Bu önemli noktada sizler yer alacaksınız bunun için yaptığınız işin önemini baştan iyi kavramanız gerekmektedir. Öğretmenlerinizin kıymetini iyi bilin” dedi.

 

Program sonunda Okul Müdürü Erdoğan Yılmaz, katılımından dolayı Başkan Yardımcısı Latif Çakmak’a çiçek takdim ederek teşekkür etti.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber