Köfteci Ramiz Kendine Yakışanı Yapıyor

Akhisar Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen imza törenine Vali Halil İbrahim Daşöz, Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, Belediye

Köfteci Ramiz Kendine Yakışanı Yapıyor

 

Akhisar Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen imza törenine Vali Halil İbrahim Daşöz, Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, Belediye Başkanı Salih Hızlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer, hayırsever kardeşler Bülent, Birol ve Birtan Taşkınlar katıldı.


Eğitim adına yapılan her yatırımın çok değerli olduğunu belirten Vali Daşöz , “Ülkemizin ve ilimizin geleceği adına güzel hizmetlerden birini gerçekleştiriyoruz. Mevcut ilçemizde bulunan Fen Lisesinin alanı yetersizdi. İlimizin ve ülkemizin en önemli marka değerlerinden olan ‘Ramiz Köfte’ firmasının sahiplerini Fen Lisesi yaptırma kararı aldıkları için bu hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Bunun gibi bölgemizin ve ülkemizin marka yapmış firmaları tarafından bu tür hizmetlerin sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde yapılması toplum adına büyük bir örnek teşkil ediyor” dedi. 


Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, belediye olarak her zaman bu tür sosyal sorumluluk projelerini desteklediklerini ifade etti.


Hayırsever kardeşler adına konuşan Birkan Taşkınlar ise, “Doğduğumuz, doyduğumuz bölgenin insanlarıyız. Sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde Akhisarımıza ve eğitim öğretim camiasına 14 derslikli Fen Lisesi kazandırma mutluluğunu yaşıyoruz. Ailemizin bir ideali vardı ve bu idealimizi bugün gerçekleştirmiş oluyoruz” dedi.


Konuşmalardan sonra Vali Daşöz ve hayırsever Taşkıran kardeşler arasında 14 Derslikli Akhisar Macide-Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi yapım protokolü imzalandı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber