banner234

Kardeş Okullar Akhisar'da Bir Araya Geldi

Akhisar Ticaret Odası İlköğretim Okulu düzenlediği kermeste kardeş kurumu olan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ile kardeş okulu olan Sindelli İlköğretim Okulu’nu ağırladı.

Kardeş Okullar Akhisar'da Bir Araya Geldi

 

Akhisar Ticaret Odası İlköğretim Okulu düzenlediği kermeste kardeş kurumu olan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ile kardeş okulu olan Sindelli İlköğretim Okulu’nu ağırladı.


Okul bahçesinde misafirlere yapılan ikramda konuşma yapan Akhisar Ticaret Odası İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Abalı, “Manisa Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğünün başlatmış olduğu kardeş okul kardeş kurum projesi kapsamında Ticaret Odası İlköğretim Okulu olarak ismini aldığımız Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ile bir protokol imzaladık. Bu protokol gereği Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası okulumuzun ihtiyaçlarıyla ilgili bizlere katkılarda bulundu. Bu katkılardan bazılarını sırası ile söyleyeyim. Okul bahçe kapılarımızın yapılması, yağmur oluklarının değişmesi, okul kapısının değişmesi, idari odaların laminant parke, okul panolarının yapılması, okulumuzun idari dolaplarının yapılması imzalanan proje kapsamında Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından karşılanmıştır ve karşılanmaya devam etmektedir.  Ben Öncelikle hepinizin huzurunda okulumuza vermiş olduğu desteklerden ötürü Ticaret ve Sanayi Odasına teşekkürlerimi iletmek istiyorum.


Bu proje kapsamında kardeş okul olarak ta Sindelli Köyü İlk Öğretim Okulunu seçtik ve onlara elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Onlarda bu gün birlikteliğimizi bozmayarak aramıza katıldılar kendilerinde teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

 

Kermese Katılan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu’da bu protokolden memnun olduklarını ifade etti.


 Erdayıoğlu;” Biz Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak her okula yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ama Ticaret Odası İlk Öğretim Okulunun bizim için bir ayrıcalığı var. Müdürümüzde sağ olsun yönetimiyle beraber gerekli çalışmaları yapıyor. Her zaman yanınızda olduğumu ifade etmek istiyorum. Sindelli Köyü İlköğretim Okuluyla kardeş okul olmuşlar onlara da bizim yakınlarımız oldular ve gerekli yardımı yapmaya hazırız. Hep birlikte Akhisar Ticaret Odası olarak güzel işler yapmaya hazırız.” diyerek sözlerini tamamladı.      

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber