Kadın Girişimcilerin Okulu Sona Erdi

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen Manisa merkez ve ilçelerde bulunan girişimci kadınların katıldığı Kadın Girişimci Yönetici Okulu sona erdi.

Kadın Girişimcilerin Okulu Sona Erdi

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen Manisa merkez ve ilçelerde bulunan girişimci kadınların katıldığı Kadın Girişimci Yönetici Okulu sona erdi.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nun öncülüğünde Manisa’da gerçekleşen Garanti Bankası ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi iş birliliği ile düzenlenen 85 kadın girişimcinini katılım sağladığı Yönetici Okulu 10 günlük eğitimin ardından yapılan sınav ile sona erdi. 7 Aralık- 29 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilen 10 günlük eğitimin gerçekleştirilen sınav ile eğitimleri sona eren Manisalı kadın girişimciler hatıra fotoğrafı çekilerek kurulan bu bağın hiç bozulmaması dileklerinde bulundular. Kadınların dayanışması için eşsiz bir ortam sunan eğitim, 28 Aralık gecesi düzenlenen yemek ile taçlandırıldı.

HİKAYELERİNİ PAYLAŞAN KADINLAR BİRBİRLERİNİ CESARETLENDİRDİ

 Girişimcilik hikayelerini paylaşarak tek tek tanışma fırsatı bulan Manisalı girişimci kadınlar, yemekte birbirlerine maddi ve manevi her türlü yardımı yapacaklarının da sözünü verdiler. Eğitimler boyunca en fazla katılımı sağlayan ve birbirine bağlılıkları ile göz dolduran Akhisarlı kadın girişimciler ise TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Akhisar temsilcisi Nefise Şükran Füzün önderliğinde Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından tahsis edilen araç ile 10 gün boyunca eğitimlere katılım sağladılar. 

BİRBİRİMİZE DESTEK OLMALIYIZ

Sona eren eğitim sonrası konuşan TOBB Kadın Girşimciler Kurulu Akhisar temsilcisi Nefise Şükran Füzün, “Bu değerli bilgileri aldığımız eğitimler için başta TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Manisa Başkanımız Nilgün Aksoy’a, Garanti Bankası’na ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’nin değerli akademisyenlerine teşekkür ederiz. Burada bir eğitimin yanı sıra çok güzel bir dayanışma ve kaynaşma ortamı yakaladık. Bizler kurul üyeleri olarak zaten sürekli iletişim halindeydik; ancak buna ek olarak yeni girişimcilerimiz ve girişimci adaylarımız ile de çok güzel iletişim ağı yakalamış olduk. Dilerim bu birliktelik çok faydalı sonuçlar doğurur. Kadınlarımızın iş hayatında karşılaştıkları zorlukları yine en iyi biz kadınlar biliyoruz. O yüzden destek olma noktasında en büyük pay da bize düşmelidir. Ayrıca bu eğitimler boyunca bizleri destekleyen ve ulaşımımızı sağlayan Akhisar Ticaret ve Sanayi Oda’mıza teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı. Eğitim sonrası çekilen hatıra fotoğraflarının ardından kadın girişimciler sertifika töreninde buluşmak üzere ayrıldılar.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber