İşbirliği Yaptıkları Kurumları Ziyaret Ettiler

Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM, kurum Müdür Yardımcıları Özkan MUTLU ve Erkan YAŞAR ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü faaliyetleri konusunda Akhisar genelindeki İşbirliği yaptıkları kurumları ziyarette bulundu. 

İşbirliği Yaptıkları Kurumları Ziyaret Ettiler

Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM, kurum Müdür Yardımcıları Özkan MUTLU ve Erkan YAŞAR ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü faaliyetleri konusunda Akhisar genelindeki İşbirliği yaptıkları kurumları ziyarette bulundu. 

Halk Eğitim Merkezi Müdürü; İşbirliği içinde çalışarak çeşitli alanlarda kurslar açmış olduğu kurumlardan Akhisar Belediyesi ile yapılan görüşmelerde Belediye Başkan Yardımcısı Ömer İŞÇİ, Belediye Başkan Yardımcısı Ali VELESTİN, Belediye Başkan Yardımcısı Latif ÇAKMAK’ ı ziyaret etmiş, Akhisar Hava Meydan Komutanlığı ziyaretinde Hava Meydan Komutanı Mehmet ŞAHİN’ i, Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Erol KARACA ile, Akhisar İlçe Sağlık Müdürlüğü Dr. Selin KÖKSAL’ ı, Akhisar Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Sülün AKBAŞ ‘ı,  Akhisar Toplum Ruh Sağlığı Merkezini ve Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü İsmail DAĞDELEN’ i ziyarette bulunmuş kurum faaliyetleri ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği çalışmaları hakkında istişarelerde bulunmuşlardır.

Yapılan ziyaretlerde, tüm kurumlarda yürütülen faaliyetlerde, açılan ve açılacak olan kursların vatandaşlarımızın becerilerinin arttırılması ve meslek edinme faaliyetlerinin yürütülmesi sonucunda, düzenlenen kurslarla piyasada ihtiyaç duyulan mesleki dallarda eleman yetiştirme işlevi, boş zaman terapisi, hobi edinerek kendine ve çevresine faydalı olma isteği, ayrıca her geçen gün yenilenen teknolojileri tanıma ve kullanmaları açısından önemini vurgulanarak, bundan sonraki çalışmalarda da çeşitli kurslar açılarak İşbirliğinin devam edeceği belirtildi. 

Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM, ziyaret ettikleri tüm Kurum Müdürleri ve Daire Amirlerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini sundu. ERDEM; “Bu kurumlarımız ile işbirliğimiz ve ortak faaliyetlerimiz devam edecektir. Aynı zamanda Akhisar genelindeki tüm ortak çalışma yaptığımız birimlere yapacak olduğumuz ziyaretlerimiz de hız kesmeden devam edecektir” şeklinde açıklamalarda bulundu.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber