Dershaneler Kapanırken, Hedef YGS'ye Damga Vurdu

2015 YGS sonuçlarının açıklamasından sonra değerlendirmelerde bulunan Akhisar Hedef Dershanesi Müdürü Ziya Çolak şunları söyledi:

Dershaneler Kapanırken, Hedef YGS'ye Damga Vurdu

 2015 YGS sonuçlarının açıklamasından sonra değerlendirmelerde bulunan Akhisar Hedef Dershanesi Müdürü Ziya Çolak şunları söyledi:

"Ülkemiz yaklaşık 18 milyon öğrencisi olan genç ve dinamik bir ülkedir. Bu kadar genç nüfusa sahip olan ülkemizin bir bireyi olarak, bilinç düzeyi yüksek toplumsal sorumluluklarının ve değer yargılarının bilincinde bir nesil yetiştirme özlemi içerisindeyiz. Akhisar’da eğitim alanında hizmet veren Hedef Dershanesi, dershanelerin eğitim alanındaki görevlerinin nihayete erdiği bu son yılda Akhisar da başarıya damgasını vurdu. 2015 YGS’ ye giren yaklaşık 2 milyon aday arasından sayısal alanda Türkiye 2310. su olan Dilara KINDIROĞLU Akhisar 1. si olurken, ilk on bine giren 4 öğrencisi ile dereceleri topladı.

Bütün öğrencilerini başarılarından dolayı tebrik eden Hedef dershanesi Müdürü Ziya ÇOLAK ayrıca başta büyük bir özveri örneği olan dershane öğretmenlerine, öğrencilerimizin başarısında pay sahibi olan okul öğretmenlerine ve ailelerine tüm öğrencileri adına teşekkür etti.

DİLARA KINDIROĞLU YGS 1: 2310 YGS 2: 2526
DOĞAN UMUT KAYA YGS 1: 4301 YGS 2: 4166
EREN EYÜPOĞLU YGS 1: 5750 YGS 2: 5150
MERT KESİMLER TURAN MERT YGS 1: 7029 YGS 2: 7087

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2015, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber