Dereceye Giren Öğrencilere kaymakam Köten'den Ödül

Akhisar İlçe Kaymakamı Kamil Köten 2012 yılı merkezi sistem sınavlarında başarılı olan öğrencileri, ailelerini, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer'i ve okul müdürlerini makamında kabul etti.

Dereceye Giren Öğrencilere kaymakam Köten'den Ödül

 

Akhisar Press


Akhisar İlçe Kaymakamı Kamil Köten 2012 yılı merkezi sistem sınavlarında başarılı olan öğrencileri, ailelerini, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer'i ve okul müdürlerini makamında kabul etti.

 

Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, 2012 Yılı Merkezi Sistem Sınavlarında başarı gösterip derece yapan öğrencilere altın, okul müdürlerine Teşekkür Belgesi vererek ödüllendirdi. Kamil Köten:” Başarılarınızdan dolayı gençlerimizi tebrik ediyorum. Sizlerin hayatında da olduğu gibi çalışmanın kölesi olmayan, başarının efendisi olamıyor. Çok çalıştınız bu günkü başarının efendisi oldunuz. Başarınızda Okul yönetiminin, okul öğretmenlerinizin ve daha da önemlisi ailelerimizin çok büyük payları var. Okul idarecilerinize, öğretmenlerinize, sizlere yakın ilgi ve desteğini gösteren velilerinize teşekkür ediyorum, tebrik ve başarılarınızın devamını diliyorum. Sizlerle gurur duyuyoruz” dedi.

 

2012 LYS Lisans Yerleştirme Sınavı' nda derece yapan öğrenciler;

 

Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesi

 

Tuba Kirazlı  Dil  1  Türkiye 11.  DİL-3  Türkiye 16.

Ege Görkem Ertürk TS-1 Türkiye 27.  TS-2  Türkiye 34.

Tuğçe Güner   Dil-1 Türkiye  49. DİL 3 Türkiye 72.

Hasan Demir MF-1 Türkiye 72.  mf 2 Türkiye 73

 

2012 Yılı Ortaöğretim Yerleştirme Puanı Derece Yapan Öğrenciler

1. Ahmet Kocataş        Özel Emin Bey İlköğretim Okulu

2.  Süleyman Gezenbey  Misak- ı Milli Alişefik İlköğretim Okulu

3. Selin Yürekli   Özel Akhisar Koleji İlköğretim Okulu  

 

2012 ortaöğretim yerleştirme  puanına göre Akhisar'da ilköğretim okullarının ilk 5 sırası şöyle:

 1. Özel Akhisar Koleji

 2. Özel Eminbey İlköğretim Okulu

 3. Misakı-milli Alişefik İlköğretim Okulu

 4. Ticaret Borsası Altıeylül İlköğretim Okulu

 5. Sazoba Nazıf Emine Karabulut İlköğretim Okulu

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber