Altıeylül Okulu Kermesine Yoğun İlgi

Akhisar Ticaret Borsası Altıeylül okulu okul aile birliğinin her yıl düzenlediği geleneksel kermes bu yılda okul kantininde başladı.

Altıeylül Okulu Kermesine Yoğun İlgi

 Akhisar Ticaret Borsası Altıeylül okulu okul aile birliğinin her yıl düzenlediği geleneksel kermes bu yılda okul kantininde başladı. Okul aile birliği bütçesine destek amacı ile düzenlenen ve 5 gün sürecek olan kermese öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. 

Kermesin büyük faydası olduğunu dile getiren Okul Müdürü E.Reşit Demirel, okul aile birliği üyelerinin büyük çaba sarf ettiğini dile getirirerek, "Bunu her yıl gerçekleştirmek oldukça zahmet isteyen bir iş ama okul aile birliğimiz büyük bir çaba bu kermesi gerçekleştiriyor. Hepsine çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. Kermesi ziyaret eden müdür Demirel, öğrencilere ikramda bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2016, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber