Akhisargücü, Eduzone Yabancı Dil Kursu ile işbirliği imzaladı

Akhisar Gücü Spor genç sporcuların saha içindeki yetenek gelişimlerinin yanında saha dışındaki bireysel gelişimlerine yönelik yaptığı çalışmalara bir yenisini ekleyerek Eduzone Yabancı Dil Kursu ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Akhisargücü, Eduzone Yabancı Dil Kursu ile işbirliği imzaladı

İmzalanan anlaşma gereğince Akhisar Gücü Spor bünyesinde bulunan genç sporcular, Eduzone Yabancı Dil Kursu nda genel ve mesleki yabancı dil eğitimi alacak ve her öğrenciye %20 indirim imkanı sağlanacaktır.

Akhisar Gücü Kulüp Başkanı Nihat Uz, Eduzone Yabancı Dil Kursu ile imzalanan anlaşma ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Kendisine güvenen, sosyal ve psikolojik yönden güçlü, fair-play ilkelerine bağlı, paylaşan, takım olma olgusunu benimseyen ve tüm bunların yanında dünya ile iletişim kurabilen sağlıklı bireyler yetiştirme hedefimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu kapsamda kulüp olarak yaptığımız çalışmalara bir yenisini ekleyerek; Akhisar'da yabancı dil eğitimi veren güçlü bir eğitim kurumu olan Eduzone Yabancı Dil Kursu ile genç sporcularımıza çok önemli bir eğitim fırsatı kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Akhisar Gücü ile iş birliği gerçekleştirmekten dolayı gurur duyduklarını belirten Eduzone Yabancı Dil Kursu ortaklarından Ömer Faruk Gürmen, “Yabancı dil eğitiminde fark yaratan ve bu alanda öncü olmayı hedeflediğimiz kursumuz ile Akhisar Gücü'nün yan yana olmasından gurur ve mutluluk duyuyoruz. Anlaşmamızın Akhisar Gücü spora, genç sporculara ve ailelerine bir değer olarak daim olmasını diliyorum” diye konuştu.

Genç sporcularımız, ekim ayından itibaren bir yıl boyunca gruplar halinde Eduzone Yabancı Dil Kursu 'nda yabancı dil eğitimi alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber