Akhisar'ın alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Novada AVM, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü coşku dolu bir etkinlikle karşıladı. Alışveriş merkezinde düzenlenen özel etkinlikte, kadınlara unutulmaz bir gün yaşatıldı.

Novada AVM'nin geniş ve modern alanları, renkli dekorasyonlarıyla süslendi. 8 Mart coşkusunu yansıtan bir atmosfer oluşturuldu. Alışveriş merkezinin girişine kurulan özel stantta, kadınlara yüzlerce canlı çiçek ve karanfil hediye edildi. Bu sürpriz jestle kadınlar, kendilerini özel hissettiler.

Düzenlenen etkinlikte katılımcılar arasında Tarım ve Orman Eski Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi ve Novada AVM Akhisar Genel Müdürü ve Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Meclis Üyesi adayı Pınar Çakır da yer aldı. Katılımcılar, renkli etkinlikte kadınlarla bir araya gelerek 8 Mart'ı coşku içinde kutladılar.

Novada AVM, bu özel gün vesilesiyle gerçekleştirdiği etkinlikle, sadece alışveriş değil, aynı zamanda sosyal ve kültürel etkinliklerle de dolu bir yaşam alanı olma vizyonunu sürdürüyor. Kadınların özel gününü coşkuyla kutlayan Novada AVM, ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Editör: Mustafa Özdemir