Akhisar Hedef Dershanesi Başarıdan Başarıya Koşuyor

Özel Akhisar Hedef Dershanesi Müdürü Ziya Çolak lisans yerleştirme sonuçlarının açıklanmasından sonra değerlendirmelerde bulundu.

Akhisar Hedef Dershanesi Başarıdan Başarıya Koşuyor
 Özel Akhisar Hedef Dershanesi Müdürü Ziya Çolak lisans yerleştirme sonuçlarının açıklanmasından sonra değerlendirmelerde bulundu.

Dershane Müdürü Çolak;"  Hedef Dershanesi 2013-2014 Eğitim Öğretim döneminde başarı çıtasını geçmiş yıllara nazaran daha da yükselterek öğrencilerinin hayalini hedefiyle buluşturdu. Öğrencilerinin geleceğini şekillendirmede başarılı bir eğitimin önemini kavramış ve bu başarının devamlılığının sürdürülmesi çabasındadır. Bu bilinçle hareket eden hedef dershanesi, deneyimli eğitim kadrosunu daha da güçlendirerek başarıyı geleneğe dönüştürmüştür" dedi.

Dershane Müdürü Çolak, 2013 2014 eğitim öğretim döneminde elde ettikleri başarının tesadüf değil, uyguladıkları ideal eğitim sistemi ve profesyonel öğretmen kadrosuyla elde etmiştir. Ayrıca Dershane Müdürü olarak Öğrencilerimizin başarısında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Dershane Müdürü Çolak, Lisans yerleştirme sonuçlarının açıklanması ile birlikte öğrencilerimizin başarısını siz değerli halkımızla paylaşıyoruz" dedi.

Akhisar’ın gururu olan Öğrencilerimizin başarısı

 Hüma Durburga, Dokuzeylül Ünv. Tıp fakültesi ( T. Sıralaması 4260)

Fatih Padalı, Dokuz Eylül Ünv. Tıp Fakültesi ( T.Sıralaması 4700)

Ş. Kaan Ekin, Bilkent Ünv. (yüzde 50 Burslu) Bilgisayar Müh. ( İNG) ( T. Sıralaması 7000)

Alperen Akarçay, Celal Bayar Ünv. Tıp Fakültesi (T. Sıralaması 8359)

Eda Yıldırım, Celal Bayar Ünv. Tıp Fakültesi  (T.Sıralaması 8500)

İrem Çakır, Celal Bayar Ünv. Tıp Fakültesi  ( T. Sıralaması 9600)

Berker Küçüktaş, Şifa Ünv. Tıp Fakültesi  (T. Sıralaması 17000 )

Dershane Müdürü Çolak;"Hedef Dershanesi olarak ulaştığımız bu başarı öğrencilerin bireysel farklılıkları dikkate alınarak uygulanan çok yönlü ve köklü bir çalışmanın neticesinde elde edilmiştir. Kurum olarak önümüzdeki dönem için daha yüksek bir başarı hedeflediklerini, dershane çalışma şartlarını bu hedefler doğrultusunda şekillendirdiklerini, bu çerçevede yayın ve eğitim kadrosu olarak daha güçlü ve istikrarlı olduklarının altını çizdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2014, 19:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber