Akhisar Halk Eğitimin en özel kursiyerleri

Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Akhisar Bedensel ve Zihinsel Engelliler Derneği (ABZED) Başkanı ve üyeleri geçtiğimiz gün bir araya geldi.

Akhisar Halk Eğitimin en özel kursiyerleri

ABZED BAŞKANI HALK EĞİTİM’E TEŞEKKÜR ETTİ

Gerçekleşen buluşmada ABZED Başkanı Cem BAYRAK, Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM ve ekibine yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Dernek Başkanı,  Akhisar Halk Eğitim Merkezi’nin geçtiğimiz yıl dernek üyelerine açtığı çeşitli kurslardan bahsederek, bu yıl da iş birliğinin sürmesini istediklerini belirtti. 

HOBİ KURSLARINDAN MESLEK EDİNDİRME KURSLARINA

Halk Eğitim Merkezi Müdürü, dernek üyeleri ile yaptığı görüşmede, onların 2016-2017 yılı için açılmasını istedikleri kurslar üzerine konuşarak taleplerini aldı. Geçtiğimiz yıl Okçuluk, Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı, Ahşap Boyama gibi çeşitli hobi kurslarına katıldıklarını belirten kursiyerler, bu yıl da yine hobi kursları; Resim, Müzik, El Sanatları gibi kurslar başta olmak üzere;  Bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, İngilizce gibi meslek edindirme kurslarının da açılmasını talep etti.

ERDEM’DEN TAM DESTEK

Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM; “ Geçtiğimiz yıl toplamda 20000 (Yirmi bin) kursiyere ulaşarak yüzlerce kurs açtık. Anacak Engelli vatandaşlarımız bizin için en değerli, en özel kursiyerler. Bu yüzden sizlerden gelecek talepleri gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız. Sizlerle birlikte olmak, birlikte çalışmak bizim için bir gururdur.” şeklindeki açıklamalarıyla, ABZED Başkanı Cem BAYRAK’ a ve kursiyerlere bu nazik davetleri için teşekkür etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber